Blog eobuwie.com.pl z milionem wejść po 12 miesiącach!

Blog eobuwie.com.pl z milionem wejść po 12 miesiącach!

Aż milion wejść zanotował blog.eobuwie.com.pl w 12 miesięcy od momentu odpalenia kolejnego kanału komunikacyjnego marki. Dodatkowo po roku, redakcja bloga postanowiła odpalić także podcast FashionExpress. 

Jak podkreślają sami redaktorzy bloga – jest ich w sumie siedmioro – celem jest tworzenie świetnego contentu. Blog.eobuwie.com.pl jest miejscem, w którym czytelnicy znajdą ciekawostki ze świata mody, odzieży, w których autorzy przedstawiają popkulturę z perspektywy branży modowej. Ale to nie wszystko, bo na blogu jest także content, który jest niezwykle użytkowy. 

Przykładem mogą być tutaj choćby serie artykułów o tym, jak czyścić białe buty, czy też jak rozciągnąć skórzane obuwie. Artykuły poradnikowe odpowiadają głównie na potrzeby użytkowników. W tekście informującym o milionie odwiedzin na blogu eobuwie.com.pl, znajdziemy również informację o tym, jak powstaje artykuł, m.in. zaznaczając, że redaktorzy wykonują typową, standardową pracę dziennikarską, którą łączą z nowymi technologiami. Odpowiadają na potrzeby zarówno użytkowników, jak i zapytań Google.

– Po roku pracy w redakcji wiem już między innymi co to są mule, lordsy i creepersy. Wiem, co będzie modne w tym sezonie, a co wraca do trendów z lat 80. i 90. Dowiedziałam się, że tak niepozorna i codzienna rzecz, jaką są buty, może mieć ciekawą historię – mówi Agnieszka Ślęzak, jedna z redaktorek bloga.

Imponująco wyglądają także inne statystyki, niekoniecznie sam milion osób, który odwiedził bloga. Ponad 18,5 minuty czytelnicy spędzali na tekście o Michaelu Jordanie, który powstał jako odpowiedź na trendy związane z serialem dokumentalnym The Last Dance. Jak wiemy, Michael Jordan, to były koszykarz, którego buty sprzedają się znakomicie. Zresztą po emisji serialu w eobuwie.pl zauważono wzmożony ruch na butach Nike i Air Jordan. 

Nie brakuje również humorystycznych akcentów, takich jak wyszukiwanie w witrynie. Tutaj szczególną uwagę warto zwrócić na hasło … sex po dyskotece w Pasleku. 

Polska wersja blog.eobuwie.com.pl, to jedna z aż jedenastu, które powstały. Blogi marki działają też w Bułgarii, Czechach, Francji, Grecji, Hiszpanii, Niemczech, Rumunii, Słowacji, Włoszech i Węgrzech.

Kolejny kierunek – podcast

Agnieszka Bednarek i Szczepan Radzki prowadzą także podcast FashionExpress, który wystartował zaledwie kilkanaście dni temu. Podcastu można słuchać na Apple Podcast, Spotify, Google Podcast, Deezer, Spreaker. Goścmi byli m.in. Kamil Pawelski, szerzej znany jako Ekskluzywny Menel, Zulukuki – człowiek związany z modą uliczną, czy DandyCore, ekipa blogerów zajmujących się modą klasyczną. W sumie opublikowano już siedem odcinków, a każdy kolejny pojawia się we wtorki.

 

Leave a reply

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij