Najlepsze przykłady w Content Marketingu – publikacja IAB Polska

IAB Polska opublikował właśnie materiał pod tytułem „Najlepsze przykłady w Content Marketingu”. Znajdziemy w nim ciekawy zbiór przeprowadzonych kampanii Content Marketingu na polskim rynku.

Jest to pierwsza tak rozległa publikacja, która dokładnie opisuję cele oraz rezultaty kampanii Content Marketingu w polskich realiach. Znajdziemy w niej m.in. opisy kampanii dla takich firm jak: Play, Danone czy Pepsi. Z pewnością jest to obowiązkowa lektura dla wszystkich, którzy związani są z marketingiem internetowym.

Publikacja do pobrania pod tym adresem.

Publikacja została opracowana przez specjalistów współtworzących Grupę Roboczą CM. Grupę tworzą przedstawiciele organizacji członkowskich IAB Polska, którzy w codziennej pracy dostrzegają potrzebę ustandaryzowania wiedzy i definicji związanych z marketingiem treści, który w Polsce jest branża kiełkującą, niemniej bardzo dynamicznie.

Leave a reply

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij