Szkolenia Microsoft – poznaj to środowisko od podszewki!

Szkolenia Fortigate oraz szkolenia Microsoft to najchętniej wybierane przez administratorów sieci kursy. Co jednak ważne, są one dostępne nie tylko dla początkujących w branży IT, ale też dla zaawansowanych pracowników, którzy czują potrzebę poszerzenia wiedzy i zapoznania się z nowymi rozwiązaniami. Na jaką tematykę szkoleń szczególnie warto zwrócić uwagę? Postaw na nowe kompetencje w 2022 roku!

Szkolenia IT dla osób z doświadczeniem – administracja Windows Server 2019

Bezpieczeństwo IT to podstawa w każdym przedsiębiorstwie, dlatego też rola administratora sieci jest tak istotna. Pracujesz na systemie Windows Server 2012 lub Windows Server 2016? Pora zdobyć wiedzę i umiejętności, aby zarządzać oraz utrzymywać infrastrukturę w środowisku Windows 2019! Podczas tego szkolenia IT zdobędziesz nie tylko wiedzę o tym, jak konfigurować usługi, ale też nauczysz się zarządzać WSUS oraz monitorować, zabezpieczać i rozwiązywać problemy z serwerem. Czym różni się jednak Windows Server od tak popularnego Fortinet? Pierwszy produkt to grupa systemów operacyjnych, natomiast Fortinet to wielofunkcyjna platforma zabezpieczeń klasy UTM (Unified Threat Management). Windows jest też najczęściej wybierany przez duże firmy, a w przypadku marki Fortinet dostępnych jest wiele różnych opcji, np. dla małych biur. Szkolenia Fortigate na podstawowym poziomie oraz w szerszym zakresie okresie oferuje m.in. I know IT, tak samo jak szkolenia Microsoft Server. Na jakie umiejętności warto jeszcze postawić w 2022?

Microsoft Excel – nietypowe kursy, które z pewnością pomogą Ci lepiej zadbać o bezpieczeństwo IT

Chciałbyś nauczyć się obsługi Excela od podstaw, a może jesteś zainteresowany programowaniem w języku VBA? Szkolenia IT dla administratorów sieci i innych pracowników z branży niekoniecznie muszą dotyczyć budowania środowisk – warto myśleć o swoich kompetencjach w szerszej perspektywie oraz przemyśleć przydatne umiejętności, które znacznie usprawnią codzienną pracę. Nawet jeśli Twoim głównym obowiązkiem jest bezpieczeństwo IT, nauka tworzenia profesjonalnych raportów czy pisanie makr będzie bardzo przydatne. Centrum szkoleniowe I know IT by Softinet oferuje specjalne kursy produktowe Microsoft, które będą przydatne również dla analityków, managerów, a nawet księgowych. Na podstawowym poziomie poznasz środowisko pracy programistów, składnię języka Visual Basic for Applications i stworzysz własne funkcje w VBA. Ciekawą propozycją w ich ofercie są też szkolenia IT z podstaw zapytań SQL w bazach danych Microsoft. Jeśli w pracy masz styczność z DBMS, warto przemyśleć udział w kursie, dzięki któremu nauczysz się wielu praktycznych rozwiązań. Może to zaowocować awansem lub zmianą posady na lepiej płatną! Jeśli interesują Cię szkolenia Microsoft oraz szkolenia Fortigate, odwiedź stronę internetową I know IT by Softinet i poszukaj pasującej Ci daty kursu. Są one prowadzone przez certyfikowanych trenerów, dzięki czemu masz pewność, że podczas nauki uzyskasz aktualne informacje na dany temat. Zadbaj o swój rozwój!

1 comment

Leave a reply

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij