Warsztaty „Copywriting i webwriting – jak napisać skuteczny tekst reklamowy i sprzedażowy”

Internauci nie lubią czytać, ale tylko 2 na 10 czyta coś więcej niż nagłówki. Żeby zachęcić ich do zapoznania się z ofertą, należy zrozumieć sposób, w jaki podchodzą do tekstów w sieci.

Warszawa, 11października 2016r.

Dzięki poniższemu formularzowi zgłoszeniowemu, możecie Państwo skorzystać z 10% RABATU na udział w wydarzeniu: http://cpi.com.pl/imprezy/2016/ciw/formularz_pr10.php

Na warsztatach uczestnicy nauczą się jak przykuwać uwagę i sprzedawać produkty za pomocą słów na ekranie, zdobędą wiedzę na temat tworzenia dobrych tekstów, wykorzystywanych nie tylko w Internecie, ale również w innych materiałach promocyjnych.Zrozumieją, jak czytają Internauci i nauczą się tworzyć teksty dopasowane do ich nawyków.

Nauczysz się pisać skuteczne teksty, które sprzedadzą Twój produkt/zainteresują odbiorcę oraz pisać teksty sprzedażowe, które nakłonią czytelników do zakupu produktu/skorzystania z usług Twojej firmy – nauczysz się pisać wszelkiej maści formy użytkowe – tak tradycyjne ulotki, jak i teksty na potrzeby internetu – dzięki czemu oszczędzisz na zlecaniu tych usług zewnętrznym specjalistom – zwiększysz skuteczność swoich działań reklamowych dzięki odpowiedniemu doborowi słów.

Dla kogo:

  • osób zajmujących się redagowaniem tekstów do internetu, dziennikarzy,
  • copywriterów,
  • pracowników agencji reklamowych,
  • pracowników agencji public relations,
  • pracowników działów marketingu.

Szczegółowy PROGRAM wydarzenia znajduje się na stronie: http://cpi.com.pl/imprezy/2016/ciw/index.php

Organizator
Centrum Promocji Informatyki Sp. z o.o.
tel. (22) 870 69 10, 870 69 78
email: pr@konferencja.com.pl

Leave a reply

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij