energia w pracy

Wymagający i stresujący czas – jak dodać sobie energii?

Tempo życia i natłok obowiązków sprawiają, że często trudno znaleźć w sobie pokłady energii. Przemęczenie daje o sobie znać, jednak nie można w danym momencie porzucić swoich obowiązków i udać się na urlop. Co w takiej sytuacji zrobić i jak dodać sobie energii? Prowadząc firmę warto zainwestować w napoje energetyczne z logo, które mogą stać się elementem spotkań biznesowych, konferencji branżowych i targów.

Napój energetyczny z logo – nieodłączny element każdej dłuższej konferencji

konferencja branzowaOmówienie najważniejszych strategii i kierunków rozwoju branży na konferencjach jest bardzo istotne. Można tam przedstawiać własne innowacyjne pomysły, a także zapraszać przedstawicieli innych branż, którzy mogą wnieść spory wkład. Tak jest w przypadku ogólnie pojętych nowych technologii, które wkraczają do wielu gałęzi przemysłu. Konferencja dotycząca np. znaczenia systemów ERP dla hoteli może być naprawdę rozbudowana. Organizując tego typu spotkanie trzeba zaopatrzyć gości w napoje energetyzujące. Logo firmy znajdujące się na etykiecie jest swego rodzaju reklamą usług i pozwala budować rozpoznawalność marki. Długie prelekcje nawet kiedy są ciekawe po dłuższym czasie stają się nużące dla uczestników. Dlatego, aby utrzymać energię i koncentrację na odpowiednim poziomie warto sięgać po napoje energetyczne. Logo firmy, znajdujące się na etykiecie powinno pozostać w pamięci uczestników konferencji i taki jest cel jej stosowania. Zatem zapewnieniu podstawowych potrzeb towarzyszy podprogowe działanie marketingowe.

Organizacja zawodów sportowych dla pracowników firmy

Pewną odskocznią od codziennych obowiązków i stresu jest sport. Warto to wykorzystać organizując zawody sportowe w swojej firmie. Dyscyplina może być narzucona bądź też wybrana przez pracowników. Chodzi nie tylko o zdrowe współzawodnictwo, ale przede wszystkim odpowiednie „naładowanie baterii” przed czekającymi wymagającymi zadaniami. Można również taką imprezę uczynić półotwartą lub otwartą i zaprosić na nią inne firmy z branży, a także publiczność i media. Na zawodach dla wszystkich uczestników i publiczności mogą być rozdawane napoje energetyzujące z logo. Dobrą formą może być zorganizowanie meczu piłkarskiego, siatkarskiego albo biegu na kilka kilometrów. Sport doskonale rozładowuje napięcie, a dodatkowo również wpływa na kondycję, przez co przybywa energii, również do codziennych obowiązków.

Impreza integracyjna dla pracowników – sposób na rozładowanie napięcia

impreza integracyjnaW natłoku obowiązków w firmie brakuje czasu na rozrywkę. Dlatego ważną rolę odgrywają imprezy integracyjne, gdzie pracownicy mogą się lepiej poznać, porozmawiać i pośmiać się, a dodatkowo dobrze bawić. Odmiana od codziennej rutyny również może przynieść pożądany efekt w postaci znacznego przypływu energii i chęci do pracy. Jednocześnie można nabrać dystansu do zajmujących na co dzień spraw, przez co znika napięcie i stres, a przynajmniej mogą być znacząco zredukowane. Także dla kierownictwa firmy to okazja do odłożenia na chwilę planowania i wymyślania kolejnych strategii rozwoju, które potrafią pochłaniać sporo energii.

Popraw wydajność pracowników poprzez pozytywne wzmocnienia

Wymagająca praca potrafi czasem zniechęcać i odbierać energię. Dlatego stojąc na straży produktywności i zadowolenia pracowników, warto zorganizować dla nich konkurs np. na najlepszy projekt, w którym nagrodą jest premia. Warto przy tym docenić ich dotychczasową pracę. Wzmocnienia pozytywne i pochwały zawsze działają motywującą i potrafią dodać energii, nawet w bardzo stresującym czasie.

Prowadzenie przedsiębiorstwa jest niewątpliwie źródłem stresu, podobnie jak praca w korporacji. Poza zapewnieniem rozrywki, czy urozmaiceniem konferencji, a także organizacją imprez otwartych można walczyć z niedoborami energii w najprostszy możliwy sposób, poprzez zapewnienie sobie odpoczynku i odosobnienia. Przerwa w pracy, choćby krótka, spacer, dobry posiłek i sen są najlepszymi lekarstwami na niedobór energii. Sięganie po napoje energetyzujące jest ostatecznością, jednak warto mieć je pod ręką w trudnej sytuacji, gdy nie możliwa jest regeneracja w inny sposób.

Leave a reply

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij