Trafna diagnoza błędów w Twojej aplikacji mobilnej. Postaw ją sam!

Wdrożenie aplikacji mobilnej do swojego biznesu to ważny krok ku innowacyjności i jeden ze skuteczniejszych sposobów zaistnienia w sferze technologii cyfrowych. Aby odnieść sukces w tym obszarze należy mocno skupić się na jakości swojej aplikacji. Dlaczego? Ponieważ 34% użytkowników wybierze aplikację konkurencji, jeśli Twoje rozwiązanie nie spełni ich oczekiwań , a 44% z nich usunie ją natychmiast, gdy napotka problemy z jej działaniem . Zatem niezależnie, czy już wykorzystujesz aplikację mobilną w swojej firmie, czy dopiero rozpoczynasz jej wdrożenie – może przydać Ci się poradnik stworzony przez firmę mobitouch. Dzięki niemu dokonasz samodzielnej analizy jakości swojej aplikacji i dowiesz się jakie działania musisz podjąć, by doprowadzić do jej ulepszenia.

Dowiedz się, czy Twoja aplikacja mobilna wymaga poprawy

Jak wiadomo – aplikacja mobilna stanowi znakomity kanał do komunikacji z użytkownikami, a także narzędzie do dynamicznej promocji i sprzedaży produktów lub usług. Firma mobitouch wychodzi naprzeciw potrzebom przedsiębiorców, którzy pragną poprawić jakość swojej aplikacji mobilnej, proponując poradnik w formie e-booka. Publikacja nosi tytuł „Jak sprawdzić jakość aplikacji mobilnej?” i została stworzona na bazie wieloletnich doświadczeń specjalistów z mobitouch. E-book jest nie tylko wiedzą zebraną w „pigułce”, ale stanowi też wygodne narzędzie do samodzielnej weryfikacji jakości aplikacji mobilnej. Skupia się przede wszystkim na 3 obszarach: użyteczności, kompatybilności i wydajności oraz bezpieczeństwie aplikacji mobilnych. Po pobraniu e-booka sam ocenisz, czy aplikacja którą wykorzystujesz w swoim biznesie działa jak należy.

Jak korzystać z narzędzia od mobitouch?

Darmowy e-book zawiera 3 rozdziały poświęcone wspomnianym specjalizacjom. W każdym z rozdziałów zamieszczona została wygodna lista kontrolna dotycząca danego obszaru. Dodatkowo, poradnik zawiera ciekawostki i podpowiedzi oraz zaawansowane zagadnienia dla głodnych wiedzy użytkowników. Specjaliści z mobitouch opracowali również listę narzędzi, które są niezbędne do wykonania zadań kontrolnych. Przechodząc krok po kroku przez wskazane obszary i wykonując zadania zamieszczone w checklistach dowiesz się, co w działaniu aplikacji mobilnej należy pilnie zmienić i sam określisz, które elementy  potrzebują ulepszeń.

Pobierz darmowy e-book

Poradnik mobitouch rozwieje wątpliwości związane z prawidłowym działaniem aplikacji mobilnej wykorzystywanej w Twoim biznesie. Przejdź na stronę: ebook.mobitouch.net, pobierz darmowy e-book i dowiedz się, jak w łatwy sposób sprawdzić jakość aplikacji mobilnej.

Leave a reply

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij