Akademia Młodego Managera – sztuka bycia managerem

Dla młodego pracownika awans na stanowisko managerskie stanowi spore wyzwanie. Obowiązkom i zadaniom związanym z wejściem w nową rolę zawodową nieodłącznie towarzyszy stres wynikający z braku doświadczenia w skutecznym kierowaniu pracą całego zespołu.

Zdając sobie sprawę z trudności, jakie niesie za sobą praca managera, zapraszamy na szkolenie „Akademia Młodego Managera – sztuka bycia managerem”. Nasz Ekspert przekaże Ci kompleksową wiedzę m. in. na temat tego jak zarządzać zespołem i budować własną wizję siebie jako managera, jakie czynniki mają kluczowy wpływ na efektywność zespołu, jakie cechy powinien posiadać wzorowy manager czy też jak zarządzać pracownikami w sytuacjach kryzysowych. Pokażemy Ci, że kierowanie zespołem jest umiejętnością, której można się nauczyć.

Szkolenie odbędzie się 22-23 sierpnia 2016 r. w Centrum Konferencyjnym GOLDEN FLOOR w budynku Millennium Plaza w Warszawie.

Akademia Młodego Managera

Szczegółowy program >>

Główne zagadnienia:

  • Funkcja i znaczenie roli managera
  • Zasada Pareto i umiejętność wykorzystania jej w pracy zespołowej
  • Formułowanie kluczowego celu drogą do sukcesu zespołu
  • Technika FUO i możliwość wykorzystania jej w praktyce

Prowadzący:

Anna Fabiszak-Muzyka – ekspert w zakresie kompleksowego wspierania organizacji i ludzi w nich pracujących. Specjalizuje się w programach podnoszących efektywność biznesową i wyniki firm poprzez działania z zakresu strategii personalnej i projektowania najważniejszych procesów oraz narzędzi ZZL. Specjalizuje się w obszarze zarządzania szkoleniami, prowadzi projekty szkoleniowe i doradcze w firmach będących w procesie zmiany i reorganizacji. Jest ekspertem w zakresie projektowania i monitorowania systemów ocen pracowniczych, motywacji i rozwoju, systemów on boarding w organizacjach. Pracowała dla firm: PZU S.A., PKP PLK S.A., real;, KOLPORTER, Akzo Nobel Sp. z o.o. Poczta Polska S.A. i innych.

Kontakt:
Katarzyna Kasjaniuk
p.o. Dyrektor Działu Produkcji
T: 22 379 29 22
e-mail: k.kasjaniuk@mmcpolska.pl

Malwina Hajdacka
Asystent ds. organizacji szkoleń
T: 22 379 29 40
e-mail: m.hajdacka@mmcpolska.pl

Leave a reply

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij