Kupno czy wynajem namiotu eventowego?

Imprezy w plenerze cieszą się dużą popularnością, przyciągając do siebie niezliczoną rzeszę populacji. Pogoda w Polsce bywa jednak wyjątkowo kapryśna, dlatego też należy przygotować się na wszystko. Organizacja stoiska „pod chmurką”, bez odpowiedniego zabezpieczenia, może się źle skończyć. Lepiej więc wykorzystać wynajem namiotów eventowych lub też pomyśleć o zakupie tego namiotu na własność.

Dobre rozwiązanie na przyszłość

Zakup namioty handlowego na jeden raz może wiązać się z całkiem dużym wydatkiem. To fakt, dzięki temu w przyszłości nie trzeba będzie za każdym razem płacić za wynajem. Ale warto zdać sobie sprawę z jednej kwestii – czy w niektórych przypadkach wynajmowane namioty reklamowe nie okażą się zdecydowanie lepszym rozwiązaniem?

Wypożyczalnia namiotów, jak chociażby firma Vitabri, ma do dyspozycji różnego rodzaju konstrukcje. Takie, które będą dopasowane do danej sytuacji – małe, duże, średnie, prostokątne, kwadratowe, okrągłe. Dzięki temu zawsze będzie można ustawić stoisko w miejscu wyznaczonym przez organizatora.

Dzięki temu, że wykorzysta się możliwość wynajmu namiotu na dany dzień (a nawet kilka dni!), nie trzeba będzie martwić się jego późniejszym przechowywaniem. W danym dniu można zgłosić się po jego odbiór, oddając wszystko w momencie, kiedy event się zakończy. Co więcej – w niektórych wypadkach wypożyczalnia namiotów sama podstawia wszystko we wskazane miejsce, uzgadniając odbiór po zakończeniu całego spotkania.

Skoro już mowa o kosztach – często bywa tak, że współpraca z wypożyczalnią namiotów okazuje się zdecydowanie lepszym rozwiązaniem, jeżeli podsumuje się wszystkie wydatki. Aczkolwiek, należy dodać, że wszystko należy przeanalizować w sposób indywidualny. Może warto wykonać symulację kosztów, aby być pewnym podjęcia dobrej decyzji.

Wykorzystując wynajem namiotów reklamowych, do dyspozycji uzyskuje się dobrą i stabilną konstrukcję. Taką, która nie ma żadnych wad i skaz. Może się tym czasem okazać, że namiot handlowy, który posiada się na własność, ma już jakieś uszkodzenia, przedarcia i otarcia? Takie rzeczy nie będą wyglądać korzystnie w oczach klientów. Lepiej więc zadbać o swój wizerunek, sprawdzając jakie namioty reklamowe dana firma ma w swojej ofercie.

Dobra wypożyczalnia namiotów

Tak, w zdecydowanej większości przypadków, korzystniejszy okazuje się wynajem. Aczkolwiek – jak było wspomniane – wszystko należy przeanalizować zgodnie z własnym sumieniem i potrzebami danej firmy.

Jeżeli ktoś jednak uważa, że wypożyczalnia namiotów jest właśnie dla niego, powinien z uwagą podejść do wyboru takiego partnera biznesowego. Warto pokierować się opiniami, jakie krążą o danej firmie. Teraz zdecydowana większość decyzji zakupowych podejmowana jest właśnie na tej zasadzie. Skoro inni konsumenci byli zadowoleni, to dlaczego dana firma nie miałaby na tym skorzystać. Trzeba jednak uwzględniać także negatywne opinie. Tak, aby móc ze spokojem przygotować się do imprezy plenerowej, omijając te firmy wynajmujące namioty, które nie spełniają oczekiwań.

Leave a reply

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij