Najlepsze Biuro Wirtualne w Gdańsku na zarejestrowanie adresu firmy

Podczas rejestracji firmy niezbędne jest podanie jej siedziby, czyli adresu pod którym zostanie zarejestrowana.

Będzie on widoczny dla wszystkich osób, które będą chciały wyszukać firmę w Internecie oraz pod ten adres zgłaszają się kontrole np. z Urzędu Pracy.

Siedziba firmy nie musi oznaczać miejsca, w którym wykonuje się działalność gospodarczą. Może być ona wykonywana w jakimkolwiek innym miejscu. Od 2018 roku przedsiębiorca nie musi wykazywać faktycznego miejsca prowadzenia działalności, wystarczy, że poda jedynie Siedzibę firmy.

Siedziba firmy we własnym mieszkaniu nie jest odpowiednią opcją. W ten sposób jest bardzo łatwo znaleźć adres zamieszkania właściciela firmy korzystając ze Street View, a w wizytówce google prywatny dom nie wygląda profesjonalnie.

W takim razie gdzie najlepiej i najtaniej zarejestrować wirtualny adres siedziby firmy?

eBiuro Wirtualne to miejsce, w którym prowadzone są wysokiej jakości usługi w niskiej cenie. Biuro Wirtualne ma różne siedziby – Gdańsk Wrzeszcz, Gdańsk Przymorze oraz Pruszcz Gdański. Każda z nich wygląda profesjonalnie.

Wystarczy wykonać telefon, a umowa zostanie podpisana w przeciągu kilku chwil. Warto zaznaczyć, że eBiuro odbiera za klienta korespondencję, skanuje ją tego samego dnia, wysyła e-mailem i jest w stałym kontakcie z klientem.

Klient nie musi martwić się nieodebranymi listami i długimi kolejkami na poczcie. Biuro jest bardzo tanie, ponieważ jego koszt to ok. 100 zł miesięcznie.

Ofertę biura oraz więcej informacji można znaleźć pod adresem internetowym – www.ebiurowirtualne.pl

 

Leave a reply

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij