Najlepsza wypożyczalnia quadów w Trójmieście

Aktywne spędzenie czasu w dobie pandemii niestety może przysporzyć trochę problemów. Istnieje jednak możliwość wypożyczenia quadów, aby móc zrobić coś dla odmiany.

Dawka adrenaliny przy jeździe na quadzie jest jak najbardziej gwarantowana. Aktywność polecana jest nie tylko osobom doświadczonym, ale też tym początkującym. Można śmiało spróbować swoich sił przy każdym poziomie zaawansowania.

Wypożyczalnia Quadów Trójmiasto oferuje możliwość wynajmu quadów dla jednej lub dwóch osób.

Firma dysponuje nowymi quadami marki GOES, którymi można nauczyć jeździć się na miejscu.

Wielkim plusem jest niezmienna cena niezależnie od ilości osób na maszynie. Pojemność silnika również jest obiecująca, ponieważ wynosi aż 500 cm3.

Wypożyczalnia Quadów Squad znajduje się w Pruszczu Gdańskim (Województwo Pomorskie). Gdański tor motocrossowy, to jeden z najlepszych obiektów motocrossowych w Polsce. Goszczono tam Mistrzostwa Europy Quadów. Znajduje się on bardzo niedaleko miejsca najmu, więc jak najbardziej można na nim jeździć.

Zachęcam do sprawdzenia strony internetowej Wynajem Quadów – sQUAD | Wypożyczalnia Trójmiasto, na której znaleźć można obowiązujące aktualnie promocje – www.wynajemquadow.pl

 

Leave a reply

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij