Anglia. Spółki LTD.

Anglia. Spółki LTD

Dobra kancelaria podatkowa potrafi odciążyć w wielu sprawach. Na przykład w kwestii ochrony podatkowej, w sprawie zarejestrowania firmy w Anglii. Doradzi także, dlaczego założenie spółki LTD bardzo się opłaca. Wreszcie ochroni majątek klienta przed zakusami machiny urzędniczej. Na przykład pomoże zabezpieczyć majątek przed tzw. przepadkiem na rzecz Skarbu Państwa. Pomoże też poczuć się pewniej wśród mnóstwa przepisów i kruczków prawnych, wśród których łatwo się pogubić oraz zostać oszukanym. Czasem wygrywa po prostu ten, kto lepiej zna prawo.

Jak założyć firmę w Anglii?

Jeśli zastanawiasz się nad tym, jak założyć firmę w Anglii to jesteś w sporej większości. Bo wiele osób pragnie założyć biznes w tym kraju oraz w ogóle zastanawia się na tym. Szczególnie w obliczu BREXITU. Bo sprawa jest dyskusyjna. O ile jeszcze kilka lat temu biznes w Wielkiej Brytanii to była kraina mlekiem płynąca, szczególnie ze względu na stosunkowo niską biurokrację związaną z zakładaniem biznesu w Anglii, to jednak po BREXICIE pojawiły się utrudnienia. Lecz odpowiadania kancelaria obeznana w finansach i w prawie podatkowym jest w stanie obejść te utrudnienia.

Założenie spółki LTD – przykład ochrony podatkowej

Kancelaria podatkowa taka jak SEMPERPARATUS na pytanie o to jak założyć firmę w Anglii ma taką odpowiedź – najbardziej opłacalne jest założenie spółki LTD. Ów rodzaj działalności jest bowiem zwolniony z UK z opodatkowania VAT. Ale jest zwolniony wówczas, kiedy prowadzisz firmę poza granicami Anglii oraz Unii Europejskiej. Dobrze jest więc zarejestrować działalność gospodarczą w UK i pracować jako freelancer w innym miejscu. Owo rozwiązanie to tzw. ochrona podatkowa – w jej ramach mieści się wiele innych działań. Działań, które mają na celu chronić obywatela przed biurokratycznymi, wręcz nieuczciwymi zakusami państwa, urzędników. Ochrona podatkowa, która jest całkowicie legalna i nie ma nic wspólnego z zakładaniem firmy na jakiejś nikomu nieznanej wyspie na końcu świata.

Jakie są zalety współpracy z kancelarią podatkową?

Kancelaria SEMPERPARATUS pomaga wygodnie zalegalizować polskie oddziały podmiotów gospodarczych, zarejestrować VAT, doradza w kwestii podatków, a także doradza w zakresie finansów między narodowych, prowadzi księgowość w Polsce, Irlandii i Wielkiej Brytanii, a przede wszystkim pomaga ochronić majątek. Pomaga zabezpieczyć majątek klienta przed aktywowaniem się tzw. machiny urzędniczej. Z którą zwykły człowiek, zwykły obywatel nie poradziłby sobie. Zadaniem dobrej kancelarii podatkowej jest więc jak najskuteczniejsze zoptymalizowanie podatków. Można to wręcz nazwać jak najskuteczniejszym wykorzystaniem niedoskonałości procesu urzędniczeniu lub odnalezieniem się w tym nieuczciwym procederze. Sposób na zabezpieczenie majątku jest jeden a dobry – działanie wyprzedzające. Żeby to dobrze zrobić, trzeba perfekcyjnie znać prawo międzynarodowe. Przykładem jest zabezpieczenie majątku przed tzw. przepadkiem na rzecz Skarbu Państwa albo ochrona przed nadużyciami komorniczymi.

Leave a reply

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij