Najlepszy antywirus dla przedsiębiorcy

Najlepszy antywirus dla przedsiębiorcy

Oczekiwania przedsiębiorców nie różnią się zbytnio, gdy chodzi o skuteczną ochronę antywirusową w firmie. AVG Internet Security zapewnia ją na najwyższym poziomie, jednocześnie spełniając potrzeby użytkownika i jego firmy.

Korzystam z poczty, muszę odbierać maile od klientów. Nigdy nie wiem czy w załącznikach nie ma wirusa.

AVG Internet Security monitoruje każdą wiadomość, która trafi do skrzynki. Sprawdza czy nie zawiera złośliwych treści, fałszywych linków lub programów, które mogłyby zainfekować komputer. Dodatkowo przepuszcza ją przez filtr antyspamowy, by wyeliminować niechciane maile. Z najlepszym antywirusem można korzystać ze skrzynki bez ograniczeń (i strachu).

Często surfuję w sieci, gdzie wchodzę na różne strony. Boję się, że któraś z nich może być zainfekowana.

AVG Internet Security jest przygotowany do ochrony przed takimi sytuacjami. Ma funkcję monitorowania witryn, dzięki czemu potrafi namierzyć te zawirusowane już na etapie ładowania. Wówczas blokuje ich zawartość i ostrzega użytkownika. Dobry antywirus dba też o przeglądarkę – usuwa z niej paski narzędzi, dodatki, wtyczki i inne śmieci, które można wykorzystać do ataku hakerskiego.

Korzystam z bankowości elektronicznej i kupuję online. Chcę mieć pewność, że moje pieniądze i przelewy są bezpieczne.

AVG Internet Security pomaga zabezpieczyć się przed kradzieżą danych do logowania do bankowości internetowej oraz utratą funduszy z konta. Dzięki monitoringowi stron wykrywa wszystkie próby podszywania się pod instytucje finansowe i ostrzega użytkownika.

Mam na dysku dużo prywatnych danych, m.in. dane osobowe i informacje o wykonywanych projektach. Chcę je chronić.

AVG Internet Security troszczy się również o prywatność i poufne informacje biznesowe. Dzięki ochronie kamery użytkownik jest zabezpieczony przed ciekawskimi podglądaczami. Do jego dyspozycji jest również wirtualny sejf (w którym można zamknąć wszystkie istotne pliki) oraz niszczarka (trwale usuwa to, co ma być usunięte). Na straży dostępu do komputera stoi zaś zapora ogniowa – trudna do sforsowania nawet dla hakerów.

Nie jestem specjalistą od cyber-bezpieczeństwa i nie mam czasu uczyć się obsługi nowych programów.  Szukam czegoś intuicyjnego i nieobciążającego komputera.

AVG Internet Security spełni te oczekiwania. Panel sterowania jest prosty w obsłudze, można łatwo zmieniać ustawienia i dostosowywać je do własnych potrzeb. Dodatkowo, gdy kupisz u autoryzowanego dystrybutora AVG -w firmie CORE, otrzymasz dostęp do polskojęzycznej, darmowej pomocy technicznej.

Chcę korzystać z najlepszego antywirusa, ale nie może on wpływać na wydajność komputera.

AVG Internet Security jest lekki i nie spowalnia działania komputera, mimo że cały czas pracuje w tle. Specjalnie dla przedsiębiorców ma funkcję wyłączania wyskakujących okienek, by nie przeszkadzać np. w czasie spotkania z klientem. To tryb cichy, który pozwala zachować ochronę, ale nie informuje o tym, co aktualnie robi dobry antywirus.

___

Zobacz jak działa antywirus AVG dla firm.

Artykuł powstał dzięki CORE – polskiemu dystrybutorowi antywirusów AVAST i AVG.

Najlepszy antywirus dla przedsiębiorcy

Leave a reply

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij