Szkolenie „Autoprezentacja i wystąpienia publiczne 19-20 IX 2018 Warszawa

Szkolenie „Autoprezentacja i wystąpienia publiczne” 19-20 IX 2018 Warszawa

VFCreative serdecznie zaprasza Państwa na Szkolenie „Autoprezentacja i wystąpienia publiczne”, które odbędzie się w dniach 19-20 IX 2018r w Galerii Xanadu przy ul. Hożej 51 w Warszawie.

Prowadzący szkolenie:

Maciej Orłoś, Prezenter telewizyjny, dziennikarz. Trener wystąpień publicznych Progress Project. Najbardziej rozpoznawalny jako gospodarz Teleexpressu, z którym związany był od 1991 roku.

Poznaj misje szkolenia:
Celem szkolenia jest podniesienie kompetencji komunikacyjnych uczestników w kontaktach z mediami elektronicznymi oraz oswojenie uczestników z rozmówcą, kamerą i mikrofonem w sytuacji wystąpienia publicznego.

Uczestnicy podczas szkolenia staną wobec typowych sytuacji medialnych. W pierwszej części, podczas wstępu teoretycznego, poznają psychologiczne, językowe i techniczne aspekty wystąpień publicznych. Następnie, będą mieli możliwość przećwiczenia poznanych technik w praktyce – wystąpienia uczestników będą rejestrowane w technice cyfrowej, a zapisany materiał będzie odtwarzany na ekranie i omawiany przez dziennikarza.

PROGRAM SZKOLENIA I FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY DOSTĘPNY POD
ADRESEM:
http://vfcreative.pl/szkolenia/

ZAPRASZAMY NA NASZ FANPAGE:
https://www.facebook.com/VFCreative-246221886161034/
https://www.instagram.com/vfccreative/

DOŁĄCZ DO WYDARZENIA NA FACEBOOKU:
https://www.facebook.com/events/665504467141941/

Zapraszamy do kontaktu:
Natalia Jerominek
Specjalista ds. Marketingu
kom. 784 553 555
e-mail: njerominek@vfconferences.pl

Leave a reply

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij