Do czego można wykorzystać oprogramowanie spy phone

Telefony komórkowe są obecnie bardzo rozpowszechnionymi urządzeniami, mało jest osób, które ich nie używają. Jednak w ostatnich latach funkcjonalność telefonów bardzo się zwiększyła, obecnie służą one nie tylko do dzwonienia i wysyłania SMS-sów, ale też do wielu innych celów. Współczesne smartfony mają wydajność porównywalną z dobrymi komputerami, chętnie są więc wykorzystywane do rozrywki, czyli gier czy przeglądania internetu.

Artykuł powstał dzięki konsultacjom z firmą Spydrone.info – oprogramowanie Spy Phone

Współczesne zagrożenia

Jednak takie możliwości stwarzają też szereg zagrożeń, wynikających z tego, co oferuje technologia. Coraz częściej słyszy się o wirusach na smartfony, wykradających prywatne dane lub nawet pieniądze z kont. Jeśli są to sms-y wysłane do kolegi to może wielkiego problemu nie będzie, jeśli jednak będą to ważne informacje firmowe, to straty mogą być naprawdę duże.

Do tego dochodzi jeszcze cała sfera związana z możliwym napastowaniem, szczególnie małe dzieci są narażone na takie niebezpieczeństwa. Bardzo chętnie używają one nowoczesnych smarftonów, jednak zupełnie nie zdają sobie sprawy z zagrożeń, jakie na nie czyhają. Dlatego też warto zastanowić się nad tym, jakie zagrożenia mogą nas spotkać, i spróbować w jakiś sposób się przed nimi zabezpieczyć.

Aby być całkowicie być pewnym, że nie będzie problemów z zagrożeniami, to trzeba by było przestać używać telefonu, a przecież nie o to chodzi. Dlatego też warto zastanowić się nad innym rozwiązaniem, którym jest oprogramowanie szpiegowskie. W pierwszej chwili zapewne każdemu skojarzy się to z detektywami czy służbami specjalnymi, które przy pomocy najnowocześniejszych zdobyczy techniki będą próbowały pozyskać różne informacje.

Dla kogo podsłuchy?

W praktyce takie oprogramowanie może kupić i zainstalować każdy, a o jego skuteczności miało się okazję przekonać już wielu użytkowników. Przede wszystkim jego ogromną zaletą jest niewykrywalność za pomocą standardowych sposobów. Dzięki temu można taki program zainstalować na przykład w telefonie dziecka, małżonka czy pracownika, i mieć pełną kontrolę nad tym, co robi.

Trzeba przy tym pamiętać o jednej bardzo ważnej rzeczy. W przypadku każdego monitoringu czy podsłuchu osoby nimi objęte powinny zostać poinformowane o tym fakcie, tego wymagają nasze przepisy. Firmy sprzedające tego typu programy informują o tym swoich klientów, a jednocześnie nie biorą one odpowiedzialności za to, jak te narzędzia zostaną wykorzystane.

Jakie oprogramowanie dostępne jest na rynku?

Jednym z bardziej znanych i popularnych narzędzi szpiegujących jest oprogramowanie spy phone. Firma ta od lat specjalizuje się w dziedzinie bezpieczeństwa, i na bazie jej wieloletnich doświadczeń oferuje najlepsze narzędzia do inwigilacji, pozyskiwania informacji i zabezpieczenia mienia. Oprogramowanie Spy Phone służy do dyskretnego monitoringu działań użytkownika, z dokładnym logowaniem wszystkiego. Informacje zebrane przez program są wysyłane na wskazaną skrzynkę pocztową lub na zdalny serwer.

Po ich odebraniu można je analizować i sprawdzać, jeśli tylko okaże się to potrzebne. Standardowo archiwizowane są kopie wszystkich wysłanych i odebranych wiadomości oraz maili, a także wszystkie wpisy w książkach telefonicznych i zestawienie połączeń. Program umożliwia także podsłuchiwanie rozmów w czasie rzeczywistym lub ich nagrywanie i archiwizację, dzięki czemu można mieć pełny przegląd tego, co robi użytkownik.

Dodatkową funkcjonalnością, także przydatną w wielu przypadkach, jest także zapis i podsłuch tego, co się dzieje wokół telefonu. Dzięki temu sprzęt ten może też służyć jako wygodny środek podsłuchowy. Dzięki wykorzystaniu systemu GPS jest też możliwość łatwego zlokalizowania zagubionego czy skradzionego samochodu.

Leave a reply

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij