Panna Cotta Voucher Group oraz Global Leads Group połączyły siły jako Savings United GmbH

Panna Cotta Vocher Group i Global Leads Group informują o swoim połączeniu. Fuzja ma na celu wzmocnienie pozycji obu firm na prężnie rozwijającym się rynku couponingu w Polsce, Hiszpanii, we Włoszech, krajach Europy Środkowej oraz Ameryce Południowej.

savings-united-gmbh-logo

W Polsce serwisy Panna Cotta Voucher Group to: Kupon.pl, Newsweek.pl/kupony-rabatowe, Komputerswiat.pl/kody-rabatowe, Fakt.pl/kodyrabatowe oraz Polki.pl/kodyrabatowe. Obie firmy będą funkcjonować pod jedną nazwą Savings United GmbH z dwoma siedzibami mieszczącymi się w Hamburgu oraz Berlinie. W skład zarządu będą wchodzić Panayotis Nikolaidis i Mirko Schlossmacher.

‘’W pełni zdajemy sobie sprawę, jak efektywnym i profesjonalnym graczem we wszystkich naszych rynkach docelowych jest firma Global Leads Group. Ze względu na dużą zbieżność naszych modeli biznesowych, strategicznych kierunków, jestem przekonany, że dzięki temu połączeniu bez wątpienia uzyskamy wiele korzyści już od pierwszego dnia współpracy‘’ – wyjaśnia Panayotis Nikolaidis, założyciel i menedżer Panna Cotta Voucher Group.

panayotis_nikolaidis

Mirko Schlossmacher, menedżer Global Leads Group dodaje: ‘’Wraz z silną pozycją Panna Cotta Voucher Group na rynku couponingu w Polsce (Kupon.pl), Hiszpanii (Cupon.es), Włoszech (Sconti.com), oferując nasz własny serwis Rebatly.com, oraz wsparcie naszych stron partnerskich, planujemy wzrost sprzedaży w portfolio.‘’

mirko_schlossmacher

Transakcja pomiędzy Panna Cotta Voucher Group oraz Global Leads Group była wspierana przez inwestorów venture capital, odpowiednio Hanse Ventures i Holtzbrinck Digital.

O Panna Cotta Voucher Group

Panna Cotta Voucher Group (PCG) to międzynarodowa sieć platform couponingowych skupiająca się na szybko rozwijających się rynkach eCommerce.

Poprzez swoją unikalną sieć kanałów, PCG prowadzi kampanie promocyjne ukierunkowane na różnych reklamodawców. Z tego powodu, potrzeby użytkownika zawsze pozostają w centrum uwagi PCG. Na swoich platformach np. Kupon.pl, użytkownicy znajdą zbiór wszystkich najlepszych ofert kuponowych, obecnych aktualnie na rynku. Użytkownicy mają możliwość skorzystania z darmowych kodów promocyjnych bezpośrednio na stronach ich ulubionych sklepów bez konieczności rejestrowania się. PCG pomaga milionom klientów na całym świecie oszczędzać z darmowymi kuponami rabatowymi i ofertami sklepów internetowych.

Firma została założona przez przedsiębiorcę Panayotis Nikolaidis oraz Przedsiębiorstwo Inkubacyjne Hanse Ventures w 2012 roku.

Zespół PCG składa się z profesjonalistów szesnastu różnych narodowości. Platformy PCG działają w wielu krajach na całym świecie, firma współpracuje także ze znanymi grupami medialnych w Polsce – Ringier Axel Springer, Edipresse.

Po więcej informacji odwiedź: www.pannacottagroup.com

O Global Leads Group

Global Leads Group to firma działająca w obszarze digital marketingu, z siedzibą w Berlinie. Działa na rynkach międzynarodowych, oferując usługi marketingowe online do sklepów zarówno lokalnie jak i globalnie.

Projekt Rebatly.com został rozpoczęty we wrześniu 2012 roku i od tego czasu pomógł milionom użytkowników na całym świecie, zaoszczędzić na zakupach on-line, za pośrednictwem kuponów rabatowych.

Po więcej informacji odwiedź: www.globalleadsgroup.com

Jeśli masz jakiekolwiek pytania, skontaktuj się:
Panna Cotta Voucher Group
Milena Toporek
Email: milena.toporek@pannacottagroup.com
Große Elbstraße 145D
22767 Hamburg, Germany
Phone: +49 40 60945766
Web: www.pannacottagroup.com

Leave a reply

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij