Click Republic już z 8 milionami adresów

Click Republic – interaktywna sieć reklamowa działająca w segmencie e-mail marketingu oraz lead generation – zwiększa zasięg swoich baz. Ich liczba wzrosła już do 8 milionów adresów.

Według badań firmy Gemius – 98 proc. polskich firm, promujących się w sieci, wykorzystuje do tego celu pocztę elektroniczną i nic nie wskazuje na to, żeby miało się to zmienić.
Mailing cały czas znajduje się w czołówce najpopularniejszych narzędzi marketingowych. Dobrze spersonalizowany pod względem przekazu, treści czy kreacji może zapewnić skuteczne dotarcie do interesujących nas odbiorców.

Click Republic już z 8 milionami adresów

Dzięki dokładnej analizie danych behawioralnych, Click Repubic zgromadził już ponad milion rekordów z targetowaniem po intencjach zakupowych. To właśnie dzięki dobrze przygotowanej bazie można uzyskać ponad dwukrotnie lepsze wyniki kampanii w porównaniu ze zwykłymi wysyłkami. Dokładna weryfikacja adresów pozwala na realizację skutecznych mailingów w każdym obszarze, unikając wysyłki do niezainteresowanych osób.

Wszystkie bazy Click Republic zbierane są z zasadą permission marketingu – użytkownik świadomie wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych oraz otrzymywanie informacji drogą handlową. Bazy organiczne pochodzą zaś z serwisów internetowych, co gwarantuje ich wysoką jakość. Wszystkie z nich zostały zgłoszone do GIODO.

Baza adresowa powstała na przełomie trzech lat we współpracy z najlepszymi wydawcami w kraju. Dzięki temu spółka jest w czołówce pod względem zasięgu kampanii e-mail marketingowych w Polsce.

Kontakt dla mediów:
Ola Kuśmierz
PR Specialist KnowledgeHub
ola.kusmierz@knowledgehub.pl | +48 537 868 399

Leave a reply

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij