Opinie Opineo – możliwość rekomendacji biznesu

Prowadząc sklep internetowy, firmę usługową czy jakikolwiek biznes, który specjalizuje się w obsłudze klienta, naszym celem jest pozyskanie jak największej ilości kupujących. To, co pozwoli przyciągnąć nowych konsumentów to pozytywne opinie użytkowników, którzy mieli okazję skorzystać z naszych usług. Opinie Opineo gromadzi opinie użytkowników w jednym miejscu, powodując, że rekomendacje będą pojawiać się na naszej stronie, zgromadzone w jednym miejscu.

  • Kliknij w widget opinii Opineo
  • Strona zintegrowana z serwisem Opineo
  • Opineo gromadzi opinie użytkowników

Kliknij w widget opinii Opineo

Każdego dnia, na różnych stronach internetowych mogą pojawić się opinie dotyczące Twoich usług, aby zebrać je w jednym miejscu, wystarczy skorzystać z usług profesjonalnych firm, które specjalizują się w wyszukiwaniu rekomendacji dotyczących produktów oferowanych przez firmę klienta w sklepach internetowych i serwisach.

Każdorazowo po pojawieniu się nowej opinii w serwisie internetowym, otrzymasz powiadomienie, które przekieruję Cię do rekomendacji. W prosty sposób będziesz mógł spiąć rekomendację ze swoją stroną internetową za pomocą klikanego widgetu. Nie musisz umieszczać każdej opinii pozostawionej przez internautów, obowiązuje w tym przypadku dowolność decyzji, dlatego warto wybierać te, które są najbardziej wartościowe.

Zastosowanie ocen klientów we własnym serwisie internetowym to doskonały zabieg marketingowy, który przyciągnie nowych klientów, chcących skorzystać z usług, jakie rekomendują inni użytkownicy.

Strona zintegrowana z serwisem Opineo

Klienci lubią posiłkować się opiniami innych osób, które korzystały już z produktów i usług, a do tego są zadowoleni i powtórzyliby zakup. W swoim sklepie internetowym warto zadbać o odpowiedni chwyt marketingowy i oprócz samych opinii, wyciągać średnią z ocen otrzymanych przez użytkowników, wskazane jest też ustawić licznik opinii, który będzie pokazywał ilość rekomendacji, jakie zostawili zadowoleni konsumenci.

Opineo gromadzi opinie użytkowników

Na stronie gromadzącej opinie Opineo z łatwością można poszerzyć bazę opinii e sklepu, oszczędzając w ten sposób czas na przekonywanie konsumenta do swoich usług. Ze względu na podpięcie widgeta i możliwość wyboru najbardziej trafnych opinii, jest to najmniej ryzykowne posunięcie wyselekcjonowania rekomendacji na własną stronę www.

Korzystając z serwisu, wpisz login, wybierz interesujące Cię pozycje i zapisz zmiany. Widget opinii Opineo pojawi się na stronie, a ilość potencjalnych nowych klientów będzie rosła, zwiększając obroty biznesu.

Leave a reply

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij