Raty bez wychodzenia z domu – czy wszystko można wziąć na raty?

W dobie pandemii coraz więcej Polaków robi zakupy przez Internet. Nic dziwnego, w końcu jest to szybki i wygodny sposób robienia zakupów, gdy dostęp do sklepów stacjonarnych jest ograniczony. Tym, co konsumenci lubią najbardziej w kupowaniu online, jest fakt, że za produkty można zapłacić szybko i bezpiecznie kartą, a w razie potrzeby wziąć coś na raty online.

Co można kupić na raty online?

Nowoczesne płatności online, które oferuje m.in. bluemedia, to sposób na udane zakupy, bez wychodzenia z domu. Wielu klientów, znajdując ciekawy produkt w niskiej cenie, chce zaoszczędzić pieniądze i kupić go od razu. Jeśli nie posiadają aktualnie gotówki na koncie, mogą skorzystać z bezpiecznej możliwości wzięcia danego produktu w raty online. Coraz więcej sklepów daje taką możliwość, więc wśród popularnych dóbr, jakie konsument może nabyć na raty, znajdują się: sprzęty RTV i AGD, zabawki, elektronika, wycieczki, usługi kosmetyczne, książki, filmy, produkty użytku domowego, dekoracje czy meble. Nie zawsze tylko droższe produkty są objęte ratami. Czasem zdarza się, że na raty kupić można rzeczy nieprzekraczające pięćdziesięciu złotych.

Dlaczego Polacy lubią korzystać z rat online?

Korzystanie z rat online stało się popularne zwłaszcza dlatego, że jest to bezpieczny sposób na pozyskanie produktów, które są w danym momencie potrzebne, ale na które kupujący nie mają gotówki. Z oferty ratalnej można skorzystać w ciągu kilkunastu minut, a należność spłacać bankowi przez kolejne miesiące. Raty są dopasowywane do możliwości finansowych i potrzeb konsumentów, co dodatkowo zachęca do takiego kupna towarów lub usług. Dodatkowym atutem jest fakt, że klient nie ponosi kosztów prowizji za usługę transakcji między nim, sklepem a bankiem. Kupowanie na raty daje możliwość budowania pozytywnej historii kredytowej, a za regularne spłaty zobowiązań, można w przyszłości otrzymać wysoki kredyt na budowę domu lub utworzenie własnej firmy. Dla współczesnych konsumentów takie rozwiązanie jest korzystne i bardzo atrakcyjne!

Leave a reply

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij