Forum Data-Driven Marketing 2017 – zapowiedź

Rola analityki i danych w marketingu nieustannie wzrasta. Przedstawiciele branży marketingowej deklarowali ponad 40% wzrost wydatków na kampanie reklamowe w sieciach content marketingowych w 2016 roku względem roku ubiegłego. Ponad 2/3 agencji i domów mediowych korzystających z danych potwierdzają skuteczność działań reklamowych opartych na nich. Dane te stanowią podstawę dla przygotowywanych internetowych kampanii reklamowych.

forum-data-driven-marketing-2017-zapowiedz

Uczestnicząc w drugiej edycji Forum dowiesz się jak liderzy rynku, dzięki efektywnemu wykorzystaniu analityki w marketingu, osiągnęli swoje pozycje. Poznasz tajniki ich sukcesu i sam staniesz się bardziej konkurencyjny na wymagającym rynku.

Na podstawie 12 case studies:

  • poznaj najefektywniejsze techniki i narzędzia analizy skuteczności swoich działań marketingowych online,
  • dowiedz się jak z sukcesem wykorzystać content marketing i inne nowe możliwości do przyciągnięcia klienta i wspierania sprzedaży przez internet,
  • dowiedz się, jak wykorzystać growth hacking w działaniach reklamowych,
  • poznaj tajniki personalizacji komunikacji dzięki narzędziom marketing automation.

Dołącz do grona uczestników forum i od praktyków dowiedz się, jak wykorzystanie data-driven marketingu może przyczynić się do sukcesu Twoich kampanii marketingowych!

Data rozpoczęcia: 2016-11-21
Data zakończenia: 2016-11-22
Warszawa, ul. Prosta 51

Link do wydarzenia: http://konferencje.rp.pl/wydarzenie/info/2626,FORUM_DATA-DRIVEN_MARKETING_2017.html

MarketingPortal.pl objął patronat medialny nad konferencją.

Leave a reply

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij